Koszt wysyłki:od 11,99 zł
Numer katalogowy:YT-76108
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083092015
Waga:0,05 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 54 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Gąbka z powierzchnią diamentową G400 marki YATO jest elastyczną gumową kostką, która znajduje szerokie zastosowanie w profesjonalnych pracach szlifierskich. Idealnie nadaje się do precyzyjnego szlifowania takich materiałów jak szkło, marmur, granit oraz ceramika, zapewniając wykończenie najwyższej jakości.
Na płaszczyźnie roboczej gąbki YT-76108 znajduje się naklejona metalowa płytka z nasypem diamentowym o ziarnistości G-400. Dzięki temu narzędzie to charakteryzuje się wyjątkową trwałością i efektywnością w procesie szlifowania. Fioletowy kolor kostki ułatwia jej identyfikację i dodaje estetyki narzędziu. Wymiary kostki 90 x 60 x 30 mm pozwalają na komfortowe i precyzyjne manewrowanie podczas pracy.
Marka | Yato |
Ziarnistość | G400 |
Wymiary | 90x60x30 mm |
Materiał | guma, metal |
Kolor | fioletowy |
Zastosowanie | do szlifowania szkła, marmuru, granitu i ceramiki |
Symbol | YT-76108 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.