wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zwroty towaru w xl-narzedzia.pl
super sprzedawca allegro zaufane opinie ceneo program ochrony kupujących dostawa w 24 godziny wygodne paczkomaty InPost bezpieczne połączenie z certyfikatem SSL szybkie i bezpieczne płatności zwrot kasy za zakupy bogate doświadczenie
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Kontakt
  • XL-narzedzia ul. Rybacka 30
    82-110 Kąty Rybackie
    woj. pomorskie
  • Infolinia: 58 58 59 445
  • E-mail: sklep@24usb.pl
  • NIP: 5792110237
    REGON: 221727917

Zwroty towaru w xl-narzedzia.pl

Teraz masz 14 dni na zwrot towarów

 

Jeżeli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, nie spodobał Ci się lub zakup jest nietrafionym prezentem to bez problemu możesz go zwrócić. Masz 14 dni na zwrot towaru, jednak nie stresuj się ustawowym terminem, nawet jeśli ten czas nieznacznie przekroczysz na pewno się dogadamy i zwrot przyjmiemy.
 

Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

 

Zwracany towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony i nienoszący śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. Będziemy wdzięczni, jeśli zwrócisz go w oryginalnym opakowaniu producenta.
 

 

Jak dokonać zwrotu produktów?

 

Prosto i szybko. Napisz tylko maila zatytułowanego ZWROT TOWARU przez formularz w zakładce kontakt. Dalsze kroki otrzymasz w mailu zwrotnym. Niektórzy kupujący wysyłają do nas zwroty za pobraniem lub na dowolny adres, powoduje to niepotrzebne zamieszanie i wydłuża czas zamknięcia zgłoszenia, a obsługa zwrotu to naprawdę prosta sprawa.
 

 

ZWROT PIENIĘDZY

 

W ciągu dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione wymagania, zostanie wystawiona elektroniczna faktura korygująca. Po jej akceptacji w ciągu max 7 dni dokonamy zwrotu środków na wskazane konto.
 

 

WARUNKI ZWROTU

 

Od 25 grudnia 2014 r. w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27, konsumentom przysługuje dłuższy czas na zwrotu towaru. Nie 10 dni, jak dotychczas, a 14 dni.

Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Po otrzymaniu instrukcji zwrotu na maila o której mowa wyżej, prosimy do paczki dołączyć poniższy formularz zwrotu i koniecznie umieścić na nim numer rachunku bankowego do zwrotu środków.

Formularz zwrotu


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl