
Dostępność:Dostępny u producenta — wysyłka w 3 dni
Czas wysyłki:3 dni
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:YT-7033
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083970337
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,11 kg
Ilość [szt.]:1000
Wysokość [mm]:12
Jednostka:OPA
Wymiary [mm]:12x1,2x2,0
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Gwoździe typu F (sztyfty) do zszywaczy pneumatycznych o wymiarach 12 mm długości i 2.0 mm grubości. Opakowanie zawiera 1000 sztuk wykonanych ze stali, przeznaczonych do montażu elementów wykończeniowych, tapicerowania oraz prac stolarskich.
Długość 12 mm zapewnia odpowiednią głębokość penetracji w drewnie twardym i miękkim. Grubość drutu 2.0 mm gwarantuje wytrzymałość mechaniczną przy zachowaniu niewielkiego śladu po wbiciu, co ma znaczenie przy pracach wykończeniowych.
Gwoździe wykonane ze stali charakteryzują się odpornością na zginanie podczas wbijania. Materiał zapewnia trwałe połączenie elementów bez ryzyka odkształcenia podczas użytkowania zszywacza pneumatycznego.
Ilość 1000 gwoździ w jednym opakowaniu wystarcza do realizacji średnich projektów remontowych lub wykończeniowych. Format umożliwia łatwe uzupełnianie magazynka zszywacza bez częstych przerw w pracy.
Gwoździe typu F (sztyfty) pasują do standardowych zszywaczy pneumatycznych akceptujących ten format. Przed zakupem należy sprawdzić w instrukcji narzędzia dopuszczalne wymiary gwoździ.
| Model | YT-7033 |
| Producent | YATO |
| Długość gwoździa | 12 mm |
| Grubość drutu | 2.0 mm |
| Typ gwoździa | F (sztyft) |
| Materiał wykonania | Stal |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Zastosowanie | Zszywacze pneumatyczne |
Przed zakupem gwoździ należy zweryfikować w instrukcji zszywacza pneumatycznego, jakie wymiary są dopuszczalne. Parametry kluczowe to długość (12 mm) oraz grubość drutu (2.0 mm). Stosowanie gwoździ o niewłaściwych parametrach może prowadzić do zacięć lub uszkodzenia narzędzia.
Gwoździe do zszywacza należy przechowywać w suchym miejscu, aby uniknąć korozji stali. Wilgoć może prowadzić do powstawania rdzy, co utrudnia prawidłowe działanie mechanizmu podającego w zszywaczy pneumatycznych.
Podczas ładowania magazynka zszywacza należy upewnić się, że gwoździe są ułożone zgodnie z kierunkiem wskazanym w instrukcji narzędzia. Niewłaściwe załadowanie może skutkować zacięciem lub nierównomiernym wbijaniem.
Ciśnienie robocze sprężonego powietrza powinno być dostosowane do parametrów określonych przez producenta zszywacza. Zbyt wysokie ciśnienie może powodować nadmierne wbijanie gwoździ, a zbyt niskie — niepełne osadzenie w materiale.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Ma...ak,data zakupu 16-02-2026 12:55
Klient: An...ik,data zakupu 15-04-2021 09:11
Klient: Pa...KI,data zakupu 02-02-2021 16:19
Klient: Pi...CH,data zakupu 18-12-2019 07:27
Klient: Se...ek,data zakupu 24-09-2019 13:19
Klient: Do...sz,data zakupu 19-04-2019 17:02
Klient: An...el,data zakupu 08-11-2018 17:37
Klient: Kr...ki,data zakupu 25-10-2018 16:14