Dostępność:Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki:3 dni
Koszt wysyłki:od 11,99 zł
Numer katalogowy:SKDP-08
Stan magazynowy:
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,25 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 30 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Klucz płaski dwustronny Schmith w rozmiarze 20x22 mm, przeznaczony do montażu i demontażu połączeń śrubowych z łbem sześciokątnym. Narzędzie zostało wykonane ze stali chromowo-wanadowej (CrV), co wpływa na jego odporność na odkształcenia i korozję. Kształt części roboczej umożliwia operowanie na śrubach i nakrętkach. Owalny przekrój trzonka ułatwia pewny chwyt podczas pracy.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.