Dostępność:Chwilowo niedostępny — zapytaj o termin
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:YT-01334
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083124747
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,14 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 60 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Klucz płasko-grzechotkowy o rozmiarze 12 mm łączy funkcję klasycznego klucza płaskiego z wbudowanym mechanizmem grzechotkowym po stronie oczkowej. Umożliwia dokręcanie i odkręcanie łączników bez konieczności zmiany pozycji narzędzia, co ma szczególne znaczenie w miejscach o ograniczonym dostępie.
72 zęby oznaczają kąt roboczy wynoszący 5°. Im więcej zębów, tym mniejszy ruch wymagany do kolejnego zaczepu — przydatne przy pracy w ciasnych przestrzeniach, gdzie pełny obrót kluczem nie jest możliwy.
Stop CrV charakteryzuje się podwyższoną odpornością na skręcanie i zginanie w porównaniu ze stalą węglową. Zapewnia trwałość przy wielokrotnym obciążeniu momentem siły, typowym dla pracy kluczem.
Zakres twardości zgodny ze standardami dla narzędzi ręcznych. Oznacza odporność na odkształcenia trwałe przy obciążeniu, a jednocześnie zachowanie wystarczającej ciągliwości, by narzędzie nie pękało pod nagłym przeciążeniem.
Profil gniazda oczkowego AS-Drive przenosi siłę na boki nakrętki lub śruby, a nie na jej naroża. Zmniejsza to ryzyko ześlizgnięcia się klucza i stępienia łącznika, szczególnie przy pracy z elementami pokrytymi antykorozyjnie lub lekko skorodowanymi.
Matowe, satynowe wykończenie powierzchni redukuje odbicia światła podczas pracy, co poprawia widoczność w warunkach warsztatowych. Powierzchnia jest również łatwiejsza do czyszczenia z olejów i smarów niż polerowana.
| Model | YT-01334 |
| Producent | YATO |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Długość całkowita | 174 mm |
| Liczba zębów grzechotki | 72T |
| Kąt roboczy grzechotki | 5° |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa (CrV) |
| Twardość | HRC 42–49 |
| Profil gniazda | AS-Drive |
| Wykończenie powierzchni | Satyna |
Klucz 12 mm pasuje do nakrętek i łbów śrub sześciokątnych o kluczu 12 mm (SW12). Przed zastosowaniem należy sprawdzić oznaczenie na łączniku lub zmierzyć szerokość między równoległymi powierzchniami nakrętki. Rozmiar 12 mm jest powszechny przy śrubach M8 (klasa wytrzymałości 8.8 i wyższe) oraz M10 w zależności od normy producenta.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.