
Dostępność:Chwilowo niedostępny — zapytaj o termin
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:SMD-1
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902004708591
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,06 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 27 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Składana miara z drewna bukowego wzmocnionego włóknami szklanymi, wyposażona w poliamidowy przegub. Konstrukcja zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne w warunkach budowlanych.
Drewno bukowe wzmocnione włóknami szklanymi zwiększa odporność na pęknięcia i wyginanie. Konstrukcja zachowuje stabilność wymiarową nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Przegub z tworzywa poliamidowego charakteryzuje się odpornością na zużycie mechaniczne i nie wymaga smarowania. Zapewnia płynne składanie i rozkładanie miary przez cały okres użytkowania.
Dwukrotne lakierowanie tworzy barierę chroniącą przed wilgocią i zabrudzeniami. Powierzchnia odporna na ścieranie zapobiega zacieraniu się podziałki.
Podziałka w centymetrach i milimetrach naniesiona na obu brzegach umożliwia pomiar od lewej i prawej strony. Czarne kreski z czerwonymi liczbami dziesiątek ułatwiają szybki odczyt.
| Producent | SCHMITH |
| Model | SMD-1 |
| Długość | 1 m |
| Materiał podstawowy | Drewno bukowe wzmocnione włóknami szklanymi |
| Materiał przegubu | Poliamid |
| Typ podziałki | Dwustronna, metryczna (cm/mm) |
| Kolor podziałki | Czarna z czerwonymi liczbami dziesiętnymi |
| Warstwa ochronna | Podwójne lakierowanie |
| Jednostka sprzedaży | 1 szt. |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt. |
| Kod EAN | 5902004708591 |
Miara drewniana wymaga przechowywania w suchych warunkach. Mimo lakierowania, długotrwały kontakt z wodą może prowadzić do rozwarstwiania drewna. Po pracy w wilgotnych warunkach należy wytrzeć miarę suchą szmatką.
Przegub poliamidowy nie wymaga konserwacji. Unikać nadmiernego zginania miary pod kątem ostrym, co może prowadzić do uszkodzenia przegubu lub pęknięcia drewna w miejscu połączenia.
Podziałka naniesiona na obu brzegach umożliwia pomiar od dowolnego końca. Przy pomiarach wewnętrznych można wykorzystać grubość miary dodając ją do odczytu. Czerwone liczby dziesiątek przyspieszają orientację przy dłuższych pomiarach.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.