wykonany ze stali narzedziowej kutej i hartowanej powierzchniowo
ostro" /> wykonany ze stali narzedziowej kutej i hartowanej powierzchniowo
ostro" />
Dostępność:Dostępny
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 11,99 zł
Numer katalogowy:SMM-R-02
Stan magazynowy:
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 102 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Młotek murarski typu reńskiego o oznaczeniu SMM-R-02. Narzędzie wykonano w konstrukcji monoblock – z jednego, monolitycznego kawałka kutej stali narzędziowej. Część robocza (obuch i bijak) została poddana procesowi hartowania powierzchniowego, co zwiększa jej trwałość i odporność na odkształcenia. Rękojeść dwukomponentowa jest trwale połączona z trzonkiem za pomocą nitu, co zapobiega jej zsuwaniu się.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.