
Dostępność:Dostępny u producenta — wysyłka w 3 dni
Czas wysyłki:3 dni
Koszt wysyłki:od 99,00 zł
Numer katalogowy:35777
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083357770
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:1,00 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 59 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Motyka dwupałąkowa z prostokątną częścią roboczą ze stali lakierowanej o szerokości 170 mm. Narzędzie ręczne przeznaczone do spulchniania gleby, pielenia oraz tworzenia rowków w ogrodach i na działkach.
Dwa pałąki łączące część roboczą z trzonkiem zwiększają stabilność i wytrzymałość mechaniczną narzędzia podczas pracy w twardej glebie. Konstrukcja ta eliminuje ryzyko poluzowania się głowicy w trakcie intensywnego użytkowania.
Szerokość 170 mm zapewnia optymalny kompromis między wydajnością pracy a manewrowością. Prostokątny kształt umożliwia równomierne spulchnianie gleby i precyzyjne tworzenie rowków o stałej szerokości.
Część robocza wykonana ze stali pokrytej czarnym lakierem zapewnia ochronę przed korozją podczas pracy w wilgotnej glebie. Powłoka lakiernicza wydłuża żywotność narzędzia i ułatwia czyszczenie po użyciu.
Trzonek z twardego drewna o długości 115 cm umożliwia pracę w pozycji wyprostowanej, redukując obciążenie kręgosłupa. Naturalne drewno zapewnia ergonomiczny chwyt i amortyzuje drgania podczas uderzania w glebę.
| Model | 35777 |
| Marka | FLO |
| Szerokość robocza | 170 mm |
| Długość całkowita | 115 cm |
| Materiał części roboczej | Stal |
| Wykończenie części roboczej | Lakierowana (czarna) |
| Materiał trzonka | Drewno twarde |
| Typ trzonka | P (prosty) |
| Konstrukcja mocowania | Dwupałąkowa |
| Trzonek w zestawie | Tak |
Podczas pracy motykę należy trzymać obiema rękami, wykonując ruchy od siebie. Część robocza powinna wchodzić w glebę pod kątem około 30-45 stopni. Unikać zbyt głębokiego zagłębiania w twardym gruncie, co mogłoby spowodować uszkodzenie trzonka.
Po każdym użyciu należy oczyścić część roboczą z resztek ziemi i wilgoci. Okresowo warto sprawdzać mocowanie pałąków i w razie potrzeby dokręcić połączenia. Trzonek drewniany można zabezpieczyć olejem lnianym, co zapobiegnie wysychaniu i pękaniu drewna.
Narzędzie należy przechowywać w suchym pomieszczeniu, w pozycji wiszącej lub opartej częścią roboczą do góry. Unikać długotrwałego kontaktu z wilgotną powierzchnią, co mogłoby prowadzić do korozji stalowych elementów mimo powłoki ochronnej.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.