
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:G13008
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901477109607
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,02 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Wydłużona nasadka sześciokątna o rozmiarze 8 mm, przeznaczona do grzechotek i kluczy z gniazdem 1/4". Wykonana ze stali chromowo-wanadowej z obróbką cieplną zwiększającą odporność na zużycie.
Przedłużona długość korpusu pozwala na pracę z głęboko osadzonymi śrubami, niedostępnymi dla standardowych nasadek. Rozwiązanie przydatne przy montażu w ciasnych przestrzeniach lub przy śrubach umieszczonych w zagłębieniach.
Stop chromu i wanadu zapewnia zwiększoną twardość i odporność na ścieranie w porównaniu do zwykłej stali narzędziowej. Obróbka cieplna dodatkowo wzmacnia strukturę materiału, wydłużając żywotność nasadki przy intensywnym użytkowaniu.
Sześciokątny przekrój wewnętrzny zapewnia równomierne rozłożenie siły na wszystkie krawędzie śruby lub nakrętki, minimalizując ryzyko uszkodzenia ich granek. Standardowy profil kompatybilny z większością elementów złącznych metrycznych.
Matowa powłoka chromowa chroni przed korozją i ułatwia utrzymanie czystości. Powierzchnia odporna na działanie olejów i rozpuszczalników stosowanych w warsztacie.
| Model | G13008 |
| Rozmiar nasadki | 8 mm |
| Profil nasadki | 6-kątny (hex) |
| Rozmiar gniazda | 1/4" (6,35 mm) |
| Profil gniazda | Czworokątny (square drive) |
| Typ konstrukcji | Długa |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa (CRV) |
| Obróbka powierzchni | Chromowana, matowa |
| Producent | GEKO |
Nasadka współpracuje ze wszystkimi grzechotkami, kluczami dynamometrycznymi, bitownicami i przedłużkami wyposażonymi w czworokątne gniazdo 1/4". Przed zakupem należy upewnić się, że rozmiar 8 mm odpowiada wymiarom śruby lub nakrętki – dla śrub metrycznych M5 stosuje się klucz 8 mm.
Przed rozpoczęciem pracy należy sprawdzić, czy nasadka jest prawidłowo osadzona na grzechotce – powinno być słyszalne kliknięcie kulki blokującej. Podczas dokręcania należy przykładać siłę w osi narzędzia, unikając przekrzywień, które mogą prowadzić do uszkodzenia śruby.
Po zakończeniu pracy nasadkę należy oczyścić z zanieczyszczeń i osuszyć. Przechowywanie w suchym miejscu zapobiega korozji. W przypadku intensywnego użytkowania zaleca się okresowe sprawdzanie stanu profilu wewnętrznego – zużyte krawędzie mogą uszkadzać łby śrub.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Ba...na,data zakupu 13-02-2023 14:14