
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:YT-3803
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083938030
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,03 kg
DIN:3121
Materiał:CrV50BV30
Długość [mm]:28
Napęd:3/8"
Rodzaj nasadki:Sześciokątna
Jednostka:SZT
Rozmiar:uniwersalny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Nasadka sześciokątna do grzechotki z chwytem 3/8 cala, przeznaczona do śrub i nakrętek o wymiarze klucza 8 mm. Wykonana ze stali chromowo-wanadowej, zapewnia trwałość w warunkach warsztatowych i montażowych.
Standardowy rozmiar kwadratowego chwytu stosowany w grzechotkach i kluczach dynamometrycznych średniej wielkości. Zapewnia kompatybilność z większością profesjonalnego osprzętu warsztatowego.
Wymiar pod klucz odpowiadający średnicy śruby M5. Stosowany w elektronice, precyzyjnej mechanice, osprzęcie rowerowym oraz drobnych pracach montażowych w motoryzacji i AGD.
Stop o podwyższonej twardości i odporności na ścieranie. Dodatek wanadu zwiększa wytrzymałość na obciążenia udarowe, co przekłada się na dłuższą żywotność narzędzia przy intensywnym użytkowaniu.
Wewnętrzny kształt sześciokąta zapewnia równomierny rozkład sił na wszystkie krawędzie łba śruby, minimalizując ryzyko zerwania krawędzi przy dużych momentach obrotowych.
| Producent | YATO |
| Model | YT-3803 |
| Rozmiar chwytu | 3/8" (10 mm) |
| Rozmiar nasadki | 8 mm |
| Profil wewnętrzny | Sześciokątny |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa (CrV) |
| Typ narzędzia | Nasadka sześciokątna |
Nasadka współpracuje z grzechotkami, kluczami dynamometrycznymi, przedłużkami i przegubami kardana wyposażonymi w chwyt kwadratowy 3/8 cala. Przed zakupem należy upewnić się, że posiadany osprzęt posiada właśnie ten standard chwytu – w przypadku mniejszych narzędzi stosuje się chwyt 1/4", w większych 1/2".
Przed użyciem należy sprawdzić, czy nasadka jest prawidłowo osadzona na chwycie grzechotki – luz może prowadzić do uszkodzenia zarówno narzędzia, jak i elementu złącznego. Po zakończeniu pracy warto oczyścić nasadkę z zabrudzeń i oleju, co zapobiega korozji i przedłuża żywotność narzędzia.
W przypadku pracy z zardzewiałymi lub zaklejonym łącznikami zaleca się użycie środków penetrujących przed próbą odkręcenia. Unikanie nadmiernych momentów obrotowych przekraczających możliwości narzędzia minimalizuje ryzyko uszkodzenia zarówno nasadki, jak i łba śruby.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Ka...ak,data zakupu 30-12-2020 13:25
Klient: Ja...ak,data zakupu 21-06-2020 16:12
Klient: Ag...ka,data zakupu 01-06-2020 15:25
Klient: Wo...ki,data zakupu 30-04-2019 07:11
Klient: Pa...ki,data zakupu 11-03-2019 23:35
Klient: Pr...ka,data zakupu 25-02-2019 14:26
Klient: ka...ak,data zakupu 30-09-2018 21:36
Klient: To...ła,data zakupu 11-07-2018 15:16
Klient: MA...AK,data zakupu 30-03-2018 14:24
Klient: To...ra,data zakupu 02-03-2018 23:34
Klient: An...ha,data zakupu 05-12-2017 18:19