
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:YT-1196
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083911965
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:1,12 kg
Rozmiar [mm]:46
Materiał:CrMo SCM-440, CrV50BV30
Napęd:1"
Jednostka:SZT
Ilość elementów [szt.]:1
Długość [mm]:54
Rodzaj nasadki:Sześciokątna
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 85 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Nasadka udarowa o wymiarze 46 mm z gniazdem 1 cal przeznaczona do pracy z kluczami pneumatycznymi i elektrycznymi. Wykonana ze wzmocnionej stali chromowo-molibdenowej, zaprojektowana do intensywnej eksploatacji w warunkach warsztatowych i przemysłowych.
Kwadratowy wpust o wymiarze 25,4 mm (1 cala) zapewnia kompatybilność z profesjonalnymi kluczami udarowymi pneumatycznymi i elektrycznymi. Ten standard stosowany jest w narzędziach o dużym momencie obrotowym, typowych dla warsztatów samochodowych i przemysłu ciężkiego.
Wymiar 46 mm odpowiada średnicy nakrętki lub łba śruby. Nasadka ta znajduje zastosowanie przy demontażu i montażu elementów o dużych wymiarach, takich jak śruby kół pojazdów ciężarowych, elementy konstrukcji stalowych czy połączenia maszynowe.
Wzmocniona budowa z pogrubionych ścianek wytrzymuje obciążenia generowane przez klucze udarowe. Materiał i obróbka cieplna zapobiegają pękaniu i deformacji podczas pracy z wysokim momentem obrotowym i impulsami udarowymi.
Stop stali z dodatkiem chromu i molibdenu charakteryzuje się zwiększoną odpornością na ścieranie i odkształcenia plastyczne. Obróbka cieplna nadaje narzędziu twardość powierzchniową przy zachowaniu sprężystości rdzenia, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia podczas przeciążeń.
| Model | YT-1196 |
| Producent | YATO |
| Rozmiar nasadki | 46 mm |
| Gniazdo napędowe | 1" (25,4 mm) |
| Typ | Nasadka udarowa |
| Materiał | Stal chromowo-molibdenowa |
| Przeznaczenie | Klucze udarowe pneumatyczne i elektryczne |
Przed użyciem należy sprawdzić zgodność gniazda 1 cal z wpistem klucza udarowego. Luz w połączeniu może prowadzić do uszkodzenia zarówno nasadki, jak i napędu. W przypadku zużycia elementów połączenia należy wymienić narzędzie.
Nasadka udarowa wymaga stosowania odpowiednich momentów obrotowych zgodnych z parametrami łączonych elementów. Należy używać wyłącznie z kluczami udarowymi – stosowanie z kluczami ręcznymi może prowadzić do uszkodzenia narzędzia. Po zakończeniu pracy zaleca się oczyszczenie nasadki z zanieczyszczeń i zabezpieczenie przed korozją.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: MA...ES,data zakupu 23-12-2020 13:41
Klient: Do...dż,data zakupu 26-10-2020 14:20
Klient: Ma...ek,data zakupu 04-12-2019 09:24
Klient: An...ek,data zakupu 07-02-2019 09:38
Klient: Łu...el,data zakupu 14-11-2018 08:49