
Dostępność:Chwilowo niedostępny — zapytaj o termin
Koszt wysyłki:od 14,99 zł
Numer katalogowy:78872
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083034282
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:5,50 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 269 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Odkurzacz przemysłowy przeznaczony do intensywnej pracy w warsztacie, garażu i podczas prac budowlanych. Wyposażony w silnik o mocy 1000W i pojemnik 15 litrów, umożliwia zbieranie zarówno suchych zanieczyszczeń, jak i cieczy.
Podciśnienie 18 kilopaskali zapewnia skuteczne zbieranie ciężkich zanieczyszczeń, wiórów, pyłu budowlanego i cieczy. Wartość ta oznacza, że odkurzacz radzi sobie z materiałami o większej masie niż standardowe odkurzacze domowe (zwykle 10-12 kPa).
Dwufunkcyjny system filtracji pozwala na zbieranie zarówno suchych odpadów (trociny, pył, piasek), jak i rozlanych płynów bez konieczności zmiany konfiguracji. Filtr gąbkowy chroni silnik przed wilgocią podczas pracy w trybie mokrym.
Możliwość odwrócenia przepływu powietrza umożliwia wykorzystanie urządzenia do rozdmuchiwania liści, oczyszczania trudno dostępnych miejsc z kurzu lub suszenia powierzchni. Funkcja aktywowana poprzez podłączenie węża do otworu wylotowego.
Rura wykonana z materiału przewodzącego eliminuje gromadzenie się ładunków elektrostatycznych, co zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy z pyłami łatwopalnymi i zapobiega przyklejaniu się drobnych cząstek do powierzchni rury.
| Model | STHOR 78872 |
| Moc znamionowa | 1000W |
| Moc ssania | 18 kPa |
| Pojemność zbiornika | 15 litrów |
| Typ odkurzacza | Warsztatowy (przemysłowy) |
| Zasilanie | Sieciowe 230V |
| Długość kabla zasilającego | 3 metry |
| Tryby pracy | Na sucho / na mokro |
| Typ filtra | Gąbkowy |
| Funkcje dodatkowe | Dmuchawa, praca z workiem lub bez |
| Materiał rury | Tworzywo antystatyczne |
| System mocowania | Zapięcia z tworzywa sztucznego |
Odkurzacz można użytkować w dwóch konfiguracjach. Praca z workiem papierowym ułatwia utylizację drobnego pyłu i zmniejsza zanieczyszczenie filtra. Praca bez worka zalecana jest przy zbieraniu większych odpadów i cieczy - w tym trybie zbiornik wymaga częstszego opróżniania i czyszczenia.
Filtr gąbkowy wymaga regularnego czyszczenia poprzez wypłukanie w czystej wodzie i całkowite wysuszenie przed ponownym użyciem. Podczas pracy na mokro należy sprawdzać stan filtra po każdym użyciu. Zaleca się wymianę filtra po zauważeniu trwałych uszkodzeń lub utracie elastyczności.
Długość kabla zasilającego 3 metry ogranicza promień działania bez użycia przedłużacza. W przypadku pracy w większych pomieszczeniach konieczne jest zastosowanie przedłużacza o odpowiednim przekroju przewodów (minimum 1,5 mm²) dostosowanego do mocy 1000W.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.