
Dostępność:Chwilowo niedostępny — zapytaj o termin
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:SCH07M05021
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902004777719
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 10 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Pędzel malarski z naturalnym włosiem przeznaczony do precyzyjnego nakładania farb, lakierów i impregnatów. Konstrukcja okrągła zapewnia kontrolowane dozowanie materiału i dostęp do trudniejszych miejsc.
Włosie naturalne charakteryzuje się lepszą kapilarością niż syntetyczne — skuteczniej wchłania i zatrzymuje farbę, co pozwala na dłuższą pracę bez ponownego moczenia pędzla. Wysokość 51 mm zapewnia odpowiednią elastyczność i precyzję nanoszenia.
Średnica 30 mm to kompromis między szybkością pracy a precyzją. Pędzel tej wielkości nadaje się do malowania powierzchni o średniej wielkości, listew, ram okiennych czy elementów mebli, gdzie wymagana jest kontrola nad ilością nakładanej farby.
Konstrukcja okrągła umożliwia obrotowe ruchy podczas malowania, co ułatwia pracę przy elementach cylindrycznych i narożnikach. Pędzel równomiernie rozprowadza materiał we wszystkich kierunkach, minimalizując ślady pociągnięć.
Trzonek drewniany zapewnia ergonomiczny chwyt i naturalny balans narzędzia. Materiał nie ślizga się w dłoni nawet przy dłuższej pracy, a jego waga nie obciąża nadgarstka podczas precyzyjnych prac.
| Model | SCH07M05021 |
| Producent | SCHMITH |
| Średnica pędzla | 30 mm |
| Wysokość włosia | 51 mm |
| Typ włosia | naturalne |
| Kształt | okrągły |
| Materiał trzonka | drewno |
Przed pierwszym użyciem należy przepłukać pędzel w czystej wodzie (dla farb wodnych) lub rozpuszczalniku (dla farb olejnych), aby usunąć luźne włosie. Następnie wytrzeć do wilgotna — lekko wilgotne włosie lepiej pobiera farbę.
Po zakończeniu pracy natychmiast wypłukać pędzel w odpowiednim rozpuszczalniku lub wodzie, aż ciecz będzie czysta. Nadmiar wilgoci usunąć przez delikatne wyciśnięcie włosia od nasady w kierunku końcówki. Suszyć w pozycji poziomej lub włosiem w dół.
Przechowywać w suchym miejscu, w pozycji poziomej lub zawieszone włosiem w dół. Unikać składowania na włosiu, co może prowadzić do trwałego odkształcenia. Nie pozostawiać pędzla zanurzonego w rozpuszczalniku na dłuższy czas.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.