Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:G70594
Stan magazynowy:
Kod EAN:5903418307301
Waga:2,00 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 77 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Plandeka wykonana z polietylenu (PE) w konstrukcji dwuwarstwowej z wewnętrzną siatką zbrojącą. Przezroczysta struktura materiału przepuszcza światło dzienne, jednocześnie zapewniając ochronę przed deszczem, wiatrem, kurzem i promieniowaniem UV. Gramatura 100 g/m² plasuje produkt w segmencie plandek uniwersalnych — wystarczająco wytrzymałych do zastosowań sezonowych, a zarazem lekkich i łatwych w obsłudze.
Dwie warstwy polietylenu z wbudowaną siatką wzmacniającą zwiększają odporność na rozciąganie i rozdarcia. Dzięki temu plandeka zachowuje integralność nawet przy naprężeniach wywołanych wiatrem lub ciężarem opadów śniegu.
Transparentna struktura materiału pozwala na przenikanie światła dziennego pod plandekę. Ma to praktyczne znaczenie przy osłanianiu roślin, tuneli foliowych czy szklarni, gdzie dostęp światła warunkuje prawidłowy wzrost.
Materiał zawiera stabilizatory UV spowalniające degradację polietylenu pod wpływem promieniowania słonecznego. Wodoodporna powierzchnia skutecznie odprowadza wodę, chroniąc zabezpieczone przedmioty przed wilgocią i opadami.
Rozmieszczone na obrzeżach oczka umożliwiają mocowanie plandeki za pomocą linek, sznurków, haczyków lub opasek zaciskowych. Pozwalają na naciągnięcie materiału i pewne zamocowanie bez ryzyka przesuwania się podczas użytkowania.
Gramatura określa masę metra kwadratowego materiału i jest podstawowym wskaźnikiem wytrzymałości plandeki. Wartość 100 g/m² oznacza produkt o umiarkowanej grubości — odpowiedni do zastosowań sezonowych i ochrony przed standardowymi warunkami atmosferycznymi. Do intensywnego użytku przez cały rok lub w trudnych warunkach (np. długotrwałe zaleganie śniegu) zalecane są plandeki o gramaturze 150–200 g/m² lub wyższej.
| Model | G70594 |
| Producent | GEKO |
| Wymiary | 4 x 5 m |
| Gramatura | 100 g/m² |
| Materiał | Polietylen (PE) |
| Konstrukcja | Podwójna warstwa z siatką zbrojącą |
| Kolor | Przezroczysty |
| Odporność na UV | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Oczka montażowe | Tak |
Wymiary 4x5 m (20 m²) pozwalają na zabezpieczenie powierzchni średniej wielkości. Plandeka sprawdza się w następujących zastosowaniach:
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.