
Dostępność:Dostępny u producenta — wysyłka w 3 dni
Czas wysyłki:3 dni
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:16280
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083007941
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,35 kg
Materiał:aluminium
Libelki [szt.]:2
Długość [mm]:500
Jednostka:SZT
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 36 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Poziomnica trapezowa o długości 500 mm z korpusem wykonanym z odlewu aluminiowego. Wyposażona w dwie libelle do pomiaru w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Zabezpieczona lakierem proszkowym przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi.
Odlew aluminiowy zapewnia sztywność konstrukcji przy zachowaniu niskiej wagi narzędzia. Profil trapezowy zwiększa odporność na skręcanie i zgięcia, co ma bezpośrednie przełożenie na dokładność pomiarów podczas wielokrotnego użytkowania.
Poziomnica wyposażona w libelę poziomą i pionową. Umożliwia kontrolę płaszczyzn w dwóch osiach bez konieczności zmiany narzędzia. Libelle zabezpieczone w korpusie, odporne na wstrząsy podczas pracy w terenie.
Powłoka lakiernicza nakładana metodą proszkową tworzy szczelną warstwę ochronną. Zabezpiecza aluminium przed utlenianiem, korozją i zarysowaniami mechanicznymi. Zwiększa trwałość narzędzia w warunkach wilgotności i kontaktu z materiałami budowlanymi.
Długość 50 cm stanowi kompromis między mobilnością a dokładnością pomiaru. Wystarczająca do kontroli płaszczyzn podczas montażu okien, drzwi, układania płytek czy instalacji mebli. Łatwa do przenoszenia i przechowywania w standardowej skrzynce narzędziowej.
| Producent | Vorel |
| Model | 16280 |
| Długość | 500 mm |
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy |
| Typ profilu | Trapezowy |
| Liczba libelli | 2 (pozioma, pionowa) |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakier proszkowy |
Umieść poziomnicę na płaskiej powierzchni i odczytaj położenie bąbelka w libelli. Obróć narzędzie o 180 stopni na tej samej powierzchni. Jeśli bąbelek wskazuje tę samą pozycję, poziomnica jest skalibrowana prawidłowo. Różnica w położeniu bąbelka wskazuje na odchyłkę pomiarową.
Przed rozpoczęciem pomiaru należy oczyścić krawędzie pomiarowe poziomicy z zabrudzeń. Pyły budowlane, zaschniętej zaprawy czy inne zanieczyszczenia mogą zaburzać kontakt z mierzoną powierzchnią i wpływać na wynik pomiaru.
Korpus aluminiowy wytrzymuje standardowe obciążenia mechaniczne występujące na placu budowy. Należy unikać upadków z wysokości oraz przechowywania pod ciężkimi przedmiotami, które mogą spowodować deformację profilu.
Po zakończeniu pracy poziomnicę należy oczyścić z pozostałości materiałów budowlanych. Wilgoć i resztki zapraw mogą prowadzić do korozji punktowej mimo zabezpieczenia lakierniczego. Przechowywanie w suchym miejscu wydłuża żywotność narzędzia.
Libelle są elementami wrażliwymi na wstrząsy. W przypadku upadku narzędzia zaleca się sprawdzenie kalibracji przed dalszym użyciem metodą opisaną powyżej.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Pi...da,data zakupu 07-10-2021 09:24
Klient: Ol...an,data zakupu 10-10-2019 19:41