Dostępność:Chwilowo niedostępny — zapytaj o termin
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:YG-05405
Stan magazynowy:
Kod EAN:2010000058572
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,38 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 57 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Oryginalna prowadnica prawa do półek w szafach chłodniczych i mroźniczych YATO. Element zapasowy dedykowany do modeli profesjonalnych szaf gastronomicznych, umożliwiający wymianę uszkodzonej prowadnicy lub rozbudowę istniejącego wyposażenia.
Prowadnica dedykowana do konkretnych modeli szaf chłodniczych (YG-05215, YG-05220) oraz mroźniczych (YG-05216, YG-05221). Wymiary 534×650 mm zapewniają precyzyjne dopasowanie do konstrukcji tych urządzeń, co gwarantuje stabilne osadzenie półek.
Element przeznaczony do montażu po prawej stronie wnętrza szafy. Przy wymianie prowadnic należy zwrócić uwagę na ich stronność – lewa i prawa prowadnica nie są wymienne. Sprawdzenie orientacji przed zakupem zapobiega błędom w doborze części.
Prowadnica może służyć jako element zastępczy w przypadku uszkodzenia oryginalnej części lub jako dodatkowy element przy rozbudowie wewnętrznej organizacji szafy. Umożliwia zwiększenie liczby poziomów przechowywania produktów.
Materiał i wykonanie prowadnicy przystosowane do pracy w niskich temperaturach – zarówno w szafach chłodniczych (zazwyczaj od 0°C do +8°C), jak i mroźniczych (od -18°C do -22°C). Odporna na korozję i wilgoć występującą w środowisku chłodniczym.
| Model | YG-05405 |
| Wymiary | 534×650 mm |
| Strona montażu | Prawa |
| Typ elementu | Prowadnica zapasowa półki |
| Kompatybilne szafy chłodnicze | YG-05215, YG-05220 |
| Kompatybilne szafy mroźnicze | YG-05216, YG-05221 |
| Producent | YATO |
| Kod EAN | 5906083050732 |
Przed zakupem prowadnicy należy zweryfikować model posiadanej szafy na tabliczce znamionowej urządzenia (zazwyczaj umieszczonej wewnątrz lub z tyłu szafy). Prowadnica YG-05405 pasuje wyłącznie do modeli: YG-05215, YG-05220 (chłodnicze) oraz YG-05216, YG-05221 (mroźnicze). Należy również upewnić się, że wymiary 534×650 mm odpowiadają wymiarom wymienianej prowadnicy.
Montaż prowadnicy wymaga dostępu do wnętrza szafy oraz identyfikacji punktów mocowania po prawej stronie komory. W większości szaf YATO prowadnice mocowane są za pomocą śrub lub systemów zatrzaskowych. Przed przystąpieniem do wymiany należy odłączyć szafę od zasilania i wyjąć wszystkie półki.
Podczas montażu należy zachować poziom prowadnicy – nieprawidłowe ustawienie może prowadzić do nierównomiernego rozkładu obciążenia półki i jej zsuwania się. Po zamontowaniu warto sprawdzić stabilność półki przy różnych obciążeniach. W przypadku szaf mroźniczych montaż powinien odbywać się po rozmrożeniu urządzenia, aby uniknąć problemów z przyleganiem elementów.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.