
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:G02295B
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901477199035
Waga:0,14 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 11 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Uchwyt do wałka przeznaczony do nakładania gładzi gipsowych i mas szpachlowych wałkiem o szerokości 25 cm. Trzpień o średnicy 6 mm pasuje do standardowych wałków do gładzi, a stalowa konstrukcja z rączką z tworzywa sztucznego zapewnia stabilność podczas pracy na ścianach i sufitach.
Stal odporna na odkształcenia mechaniczne utrzymuje wałek w stałej pozycji nawet przy większym nacisku. Średnica 6 mm to standard stosowany w zdecydowanej większości wałków do gładzi dostępnych na rynku — przed zakupem warto sprawdzić otwór montażowy swojego wałka.
Lekka rączka z tworzywa sztucznego w kolorze szarym zmniejsza zmęczenie dłoni przy wielogodzinnej pracy. Kształt uchwytu umożliwia pewny chwyt zarówno podczas ruchów poziomych, jak i pionowych — istotne przy wyrównywaniu dużych powierzchni ścian.
Uchwyt może współpracować nie tylko z wałkami do gładzi, ale również z wałkami malarskimi o pasującym otworze montażowym fi-6 mm. Dzięki temu jedno narzędzie można używać na różnych etapach prac wykończeniowych — przy szpachlowaniu i malowaniu.
Rękojeść wyposażona jest w otwór, który umożliwia zawieszenie uchwytu na gwoździu lub haku. Pozwala to utrzymać porządek na stanowisku pracy i szybko zlokalizować narzędzie w trakcie remontu.
| Model | G02295B |
| Typ | Uchwyt do wałka do gładzi |
| Średnica trzpienia | fi-6 mm |
| Szerokość kompatybilnego wałka | 25 cm |
| Materiał uchwytu (ramię) | Stal |
| Materiał rączki | Tworzywo sztuczne |
| Kolor rączki | Szary |
| Producent | GEKO |
Przed montażem należy zweryfikować średnicę otworu w osi wałka — powinna wynosić 6 mm. Większość wałków do gładzi o szerokości 25 cm produkowanych według standardu europejskiego posiada otwór fi-6 mm, jednak w przypadku wałków innych producentów lub niestandardowych serii warto sprawdzić dane techniczne wałka. Uchwyt nie jest przystosowany do wałków z gwintowanym mocowaniem ani do systemów z klatką drucianą innego rozmiaru.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.