
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:78557
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083785573
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:2,07 kg
Kolor:brązowy
Jednostka:SZT
Wymiary [mm]:360x260x80
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 90 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Stalowa skrzynka pocztowa VOREL 78557 z galwanizowanej blachy o grubości 0,6 mm. Konstrukcja zabezpieczona zamkiem cylindrycznym z dwoma kluczami, wyposażona w otwór wrzutowy z klapką chroniącą przed opadami oraz panel identyfikacyjny z tworzywa sztucznego.
Grubość 0,6 mm zapewnia odporność na odkształcenia mechaniczne. Powłoka galwaniczna stanowi barierę antykorozyjną, wydłużając żywotność skrzynki w warunkach zewnętrznych z ekspozycją na wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne.
Przestrzeń wewnętrzna pomieści standardową korespondencję formatu A4, katalogi oraz mniejsze przesyłki kurierskie. Głębokość 80 mm umożliwia przechowywanie większej ilości listów bez ryzyka zakleszczenia w otworze wrzutowym.
Mechanizm zamykający zabezpiecza zawartość przed nieuprawnionym dostępem. Dwa klucze w zestawie pozwalają na podział dostępu między domowników lub zachowanie zapasowego kompletu.
Klapka wrzutowa skierowana do wnętrza skrzynki minimalizuje dostęp wody opadowej do komory. Konstrukcja umożliwia wrzucanie korespondencji bez otwierania głównego zamka.
| Model | 78557 |
| Producent | VOREL |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x wys. x głęb.) | 360 x 260 x 80 mm |
| Materiał korpusu | Blacha stalowa galwanizowana |
| Grubość blachy | 0,6 mm |
| Kolor wykończenia | Brązowy |
| Typ zamka | Cylindryczny |
| Liczba kluczy w zestawie | 2 szt. |
| Panel identyfikacyjny | Tworzywo sztuczne |
| Sposób montażu | Otwory montażowe w tylnej ściance |
| Waga netto | 1,73 kg |
Skrzynka posiada otwory montażowe w tylnej ściance. Montaż możliwy na ścianie, słupku ogrodzeniowym lub konstrukcji wolnostojącej. Zalecane użycie kołków rozporowych i wkrętów odpowiednich do podłoża (beton, cegła, drewno). Przed instalacją należy sprawdzić poziom i zapewnić minimalny odstęp od gruntu zabezpieczający przed zalewaniem podczas opadów.
Powłoka galwaniczna wymaga okresowego czyszczenia z osadów. Zalecane usuwanie zanieczyszczeń wilgotną szmatką. Unikać środków ściernych mogących uszkodzić warstwę ochronną. W przypadku zarysowań można zastosować preparat antykorozyjny lub lakier ochronny w kolorze dopasowanym do wykończenia.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: SŁ...AK,data zakupu 09-02-2026 10:22
Klient: SŁ...AK,data zakupu 26-04-2024 09:27
Klient: SŁ...AK,data zakupu 08-03-2024 10:22
Klient: SŁ...AK,data zakupu 08-12-2021 14:32
Klient: Łu...ik,data zakupu 28-09-2021 18:58
Klient: Da...ik,data zakupu 01-03-2021 19:47
Klient: Ma...yk,data zakupu 13-01-2021 12:45
Klient: Jó...ki,data zakupu 11-01-2021 18:03