
Dostępność:Chwilowo niedostępny — zapytaj o termin
Koszt wysyłki:od 14,99 zł
Numer katalogowy:KD1841
Stan magazynowy:
Waga:5,00 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 700 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Spawarka inwertorowa MMA 250A IGBT KD1841 to lekka i sprawdzona konstrukcja do spawania metodą MMA z czytelnym wyświetlaczem LCD. Model KD1841 ułatwia ustawienie prądu i stabilne prowadzenie łuku, dzięki czemu dobrze sprawdza się zarówno w domowym warsztacie, jak i przy pracach montażowych.
Spawarka inwertorowa MMA 250A IGBT KD1841 została opisana jako urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, przeznaczone do prac warsztatowych i montażowych. Dzięki możliwości zasilania z sieci lub agregatu prądotwórczego, model KD1841 jest praktycznym wyborem także do pracy w terenie.
Waga ok. 4 kg ułatwia transport i pracę w różnych miejscach, bez rezygnowania z szerokiego zakresu prądu.
Funkcje HOT START, ARC FORCE i ANTI STICK wspierają płynne spawanie, szczególnie przy trudniejszym zajarzaniu lub krótkim łuku.
Wyświetlacz LCD i płynna regulacja pozwalają szybko ustawić prąd pod elektrodę 1,6–4 mm i utrzymać powtarzalność spoin.
Spawarka inwertorowa MMA 250A IGBT KD1841 / KRAFT&DELE KD1841 to praktyczna spawarka MMA z wyświetlaczem LCD, funkcjami wspomagającymi spawanie i zakresem 20–250A. Jeśli szukasz mobilnego inwertera MMA IGBT do warsztatu i pracy w terenie, ten model KD1841 będzie rozsądnym, uniwersalnym wyborem.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.