
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:G64979
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901477197192
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,20 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 34 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Kompletny zestaw narzędziowy do precyzyjnego montażu zawiasów meblowych. Składa się z szablonu montażowego, frezu widiowego 35mm z regulacją głębokości oraz klucza imbusowego. Rozwiązanie zapewniające powtarzalność i dokładność wykonania otworów pod zawiasy puszkowe.
Średnica 35mm to standard branżowy dla zawiasów puszkowych stosowanych w meblarstwie. Ostrza z węglika spiekanego zachowują ostrość znacznie dłużej niż stal HSS, co przekłada się na czystość i precyzję otworów nawet po wielokrotnym użyciu. Punkt centrujący eliminuje zjawisko „uciekania" frezu podczas nawiercania.
Mechanizm regulacji pozwala dostosować głębokość nawiercenia do grubości materiału oraz typu zawiasu. Ustawienie głębokości odbywa się za pomocą dołączonego klucza imbusowego, a ogranicznik zapewnia powtarzalność wymiaru we wszystkich otworach. Typowa głębokość dla zawiasów standardowych to 11-13mm.
Szablon umożliwia precyzyjne oznaczenie miejsc pod otwory zarówno w drzwiczkach, jak i w korpusie szafki. Zapewnia zachowanie jednakowych odległości od krawędzi płyty oraz równoległość montażu zawiasów. Eliminuje konieczność ręcznego odmierzania i znakowania każdego punktu wiercenia.
Zestaw współpracuje ze standardowymi zawiasami puszkowym o średnicy puszki 35mm – najpopularniejszym rozwiązaniem w meblarstwie. Pasuje do zawiasów nakładanych, wpuszczanych i półzakrytych różnych producentów. Frez można stosować z wiertarkami ręcznymi oraz wiertarkami stołowymi.
| Producent | Geko |
| Model | G64979 |
| Średnica frezu | 35 mm |
| Materiał ostrza | Węglik spiekany (widia) |
| Punkt centrujący | Tak |
| Regulacja głębokości | Tak |
| Zawartość zestawu | Szablon montażowy, frez regulowany 35mm, klucz imbusowy |
Przed rozpoczęciem wiercenia ustaw żądaną głębokość nawiercenia za pomocą klucza imbusowego. Sprawdź ustawienie wykonując próbny otwór w odpadzie materiału. Szablon przymocuj do powierzchni za pomocą taśmy dwustronnej lub docisków. Upewnij się, że frez jest mocno zamocowany w uchwycie wiertarki.
Po każdym użyciu oczyść frez z pyłu i wiórów drewna. Okresowo sprawdzaj ostrość ostrzy – tępe ostrze powoduje podpalanie materiału i wymaga większej siły nacisku. Przechowuj narzędzia w suchym miejscu. Przy wierceniu w płytach laminowanych stosuj umiarkowaną prędkość obrotową (1500-2000 obr/min), aby uniknąć wykruszania się laminy na krawędziach otworu.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Al...ns,data zakupu 10-10-2025 12:25