
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:G00621
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901477177590
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,20 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 10 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Ręczna szczotka z mosiądzowanym drutem stalowym przeznaczona do mechanicznego usuwania rdzy, zgorzeliny, farby i innych zanieczyszczeń z powierzchni metalowych. Narzędzie warsztatowe z drewnianą rękojeścią do prac przygotowawczych przed malowaniem, spawaniem lub zabezpieczaniem powierzchni.
Włosie wykonane ze stali pokrytej warstwą mosiądzu. Powłoka mosiężna zwiększa odporność drutu na korozję i wydłuża żywotność szczotki podczas intensywnej pracy w warunkach wilgotnych. Twardość drutu pozwala na skuteczne usuwanie rdzy bez nadmiernego rysowania podłoża stalowego.
Cztery rzędy włosia zapewniają większą powierzchnię roboczą i efektywniejsze czyszczenie w porównaniu do szczotek 2- lub 3-rzędowych. Układ rzędów umożliwia równomierne rozłożenie siły nacisku, co przekłada się na stabilną pracę i mniejsze zmęczenie dłoni podczas długotrwałego użytkowania.
Rękojeść z litego drewna charakteryzuje się naturalną ergonomią i odpornością na uderzenia mechaniczne. Drewno nie przewodzi ciepła ani elektryczności, co zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy w warunkach warsztatowych. Powierzchnia drewna zapewnia pewny chwyt nawet przy zabrudzonych rękach.
Szczotka przeznaczona do pracy manualnej – wymaga siły fizycznej operatora. Sprawdza się w miejscach trudnodostępnych dla narzędzi mechanicznych oraz przy pracach wymagających precyzyjnej kontroli siły szorowania. Nie wymaga zasilania elektrycznego ani pneumatycznego.
| Model | G00621 |
| Producent | GEKO |
| Liczba rzędów włosia | 4 rzędy |
| Materiał włosia | Stal mosiądzowana |
| Materiał rękojeści | Drewno |
| Typ narzędzia | Ręczny |
| Kolor oznaczenia | Żółty |
Szorowanie wykonuje się ruchem w kierunku równoległym do rzędów włosia. Nacisk należy dostosować do stopnia skorodowania powierzchni – przy cienkiej warstwie rdzy wystarczy umiarkowany nacisk, przy silnej korozji konieczna jest większa siła. Regularnie oczyszczaj włosie z nagromadzonych zanieczyszczeń poprzez stukanie o twardą powierzchnię.
Szczotkę należy przechowywać w suchym miejscu, zawieszoną lub ułożoną włosiem do góry. Po zakończeniu pracy zaleca się usunięcie resztek rdzy i kurzu metalowego z włosia. Drewnianą rękojeść chronić przed długotrwałym kontaktem z wilgocią, aby zapobiec jej pęcznieniu lub pękaniu.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.