Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:G78345
Stan magazynowy:
Kod EAN:5903418306311
Waga:0,13 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 31 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tarcza diamentowa GEKO G78345 o średnicy 125 mm przeznaczona jest do cięcia i szlifowania twardych materiałów wykończeniowych: szkła, płytek ceramicznych, gresu i porcelany. Sprawdza się zarówno przy wykonywaniu precyzyjnych cięć, jak i przy wygładzaniu krawędzi oraz korektach kształtu elementów podczas montażu.
Segment roboczy osadzony diamentem syntetycznym umożliwia skuteczne cięcie i szlifowanie materiałów o wysokiej twardości — szkła, gresu i porcelany — bez wykruszania krawędzi ciętego elementu.
Geometria tarczy pozwala na prowadzenie zarówno cięć prostoliniowych, jak i szlifowanie oraz korektę krawędzi. Eliminuje potrzebę wymiany narzędzia między operacjami wykończeniowymi.
Dołączony pierścień redukcyjny umożliwia montaż tarczy na szlifierkach kątowych z wrzecionem o średnicy 15 mm, rozszerzając kompatybilność z różnymi modelami narzędzi.
Norma EN 13236 określa wymagania bezpieczeństwa dla narzędzi diamentowych — w tym wytrzymałość mechaniczną i dopuszczalne prędkości obrotowe. Certyfikacja potwierdza, że tarcza spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa pracy.
| Model | G78345 |
| Producent | GEKO |
| Typ narzędzia | Tarcza diamentowa do cięcia i szlifowania |
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Średnica otworu | 22,23 mm |
| Pierścień redukcyjny | 15 mm |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 12 800 obr./min |
| Przeznaczenie materiałowe | Szkło, płytki ceramiczne, gres, porcelana |
| Norma | EN 13236 |
Tarcza pasuje do szlifierek kątowych ze standardowym wrzecionem M14 i otworem 22,23 mm — jest to najczęściej spotykany standard w elektronarzędziach 125 mm. Przed montażem należy sprawdzić, czy maksymalna prędkość obrotowa szlifierki nie przekracza 12 800 obr./min podanych na tarczy. Dołączony pierścień redukcyjny 15 mm umożliwia dopasowanie do narzędzi z mniejszym wrzecionem.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.