
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:75271
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083752711
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,07 kg
Jednostka:SZT
Długość [m]:25
Ilość [szt.]:1
Kolor:żółty
Materiał:papier
Szerokość [mm]:25
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Taśma malarska papierowa do maskowania powierzchni podczas prac malarskich, tynkarskich i wykończeniowych. Produkt przeznaczony do zabezpieczania krawędzi, listew, futryn i innych elementów przed zabrudzeniem farbą lub tynkiem.
Nośnik wykonany z papieru krepp o kontrolowanej elastyczności. Klej akrylowy zapewnia przyczepność do powierzchni drewnianych, metalowych, szklanych i z tworzyw sztucznych. Struktura papieru umożliwia ręczne odrywanie bez użycia narzędzi.
Parametr określa maksymalną temperaturę, w której taśma zachowuje właściwości klejące i nie odkształca się. Pozwala stosować produkt w pomieszczeniach ogrzewanych oraz podczas prac w warunkach podwyższonej temperatury otoczenia, np. w lecie.
Taśma może pozostać naklejona przez dwa tygodnie bez degradacji kleju pod wpływem promieniowania słonecznego. Po tym czasie możliwe jest czyste usunięcie bez pozostawiania resztek kleju na podłożu. Parametr istotny przy pracach zewnętrznych i w nasłonecznionych pomieszczeniach.
Wymiar odpowiedni do maskowania listew przypodłogowych, futryn, krawędzi okien i innych elementów o standardowej szerokości. Długość 25 metrów wystarcza do zabezpieczenia około 8-10 drzwi lub 15-20 metrów bieżących listew.
| Model | 75271 |
| Producent | VOREL |
| Szerokość taśmy | 25 mm |
| Długość taśmy | 25 m |
| Materiał nośnika | Papier krepp |
| Typ kleju | Akrylowy |
| Odporność temperaturowa | do 60°C |
| Odporność na promieniowanie UV | do 14 dni |
| Metoda aplikacji | Ręczna |
Przed aplikacją taśmy powierzchnia powinna być sucha, czysta i odtłuszczona. Temperatura podłoża i otoczenia powinna wynosić minimum 10°C. Na świeżo malowanych powierzchniach należy odczekać minimum 24 godziny przed naklejeniem taśmy.
Taśmę należy naklejać z lekkim napięciem, dociskając palcami lub szpachelką plastikową. Przy maskowaniu linii prostych warto użyć poziomnicy lub linijki. Końce taśmy należy dokładnie docisnąć, aby uniknąć podciągania farby.
Taśmę należy zdejmować pod kątem około 45 stopni, powoli i równomiernie. Optymalne usunięcie następuje, gdy farba jest jeszcze lekko wilgotna (po około 30-60 minutach od nałożenia). Zbyt długie pozostawienie taśmy może utrudnić jej usunięcie.
Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze 15-25°C, w miejscu suchym i zacienionym. Unikać kontaktu z wilgocią i bezpośrednim światłem słonecznym. Rolki należy układać poziomo lub pionowo, unikając ich deformacji.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Ma...to,data zakupu 21-04-2024 21:55
Klient: Ma...to,data zakupu 13-03-2022 15:56
Klient: Ma...ak,data zakupu 07-03-2022 10:36
Klient: Da...lk,data zakupu 11-01-2019 09:58
Klient: Łu...ja,data zakupu 05-09-2018 18:20