
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 15,99 zł
Numer katalogowy:G70015
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901477112829
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:10,83 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 198 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Wąż tłoczny z PCV przeznaczony do przepompowywania wody czystej, brudnej oraz ścieków. Uniwersalne rozwiązanie do prac z pompami o średnicy wylotowej 2 cale.
Średnica nominalna 50 mm zapewnia przepływ ok. 150-200 l/min przy typowych pompach odwadniających. Kompatybilna ze złączkami 2" stosowanymi w pompach budowlanych i rolniczych.
Maksymalne ciśnienie pracy 0,2 MPa pozwala na bezpieczne tłoczenie wody na odległość do 20 metrów w pionie lub kilkuset metrów w poziomie, w zależności od wydajności pompy.
Wąż wykonany z polichlorku winylu wzmocnionego spiralą. Materiał odporny na ścieranie, działanie wody i typowych zanieczyszczeń. Niebieski kolor ułatwia identyfikację węża na placu budowy.
Standardowa długość umożliwiająca odwodnienie wykopów, zbiorników czy zalanych pomieszczeń bez konieczności łączenia odcinków. Wąż dostarczany w zwoju, gotowy do użycia.
| Model | G70015 |
| Producent | GEKO |
| Średnica nominalna | 2" (DN 50 / ok. 50 mm) |
| Długość | 50 m |
| Materiał | PCV (polichlorek winylu) |
| Ciśnienie robocze | 2 bary (0,2 MPa) |
| Kolor | Niebieski |
| Przeznaczenie | Woda czysta, brudna, ścieki |
Przed zakupem upewnij się, że pompa posiada wylot 2" (50 mm). Wąż ten nie jest przeznaczony do pompowania cieczy agresywnych chemicznie, ropy naftowej ani substancji żrących. Temperatura medium nie powinna przekraczać 40°C.
Przed pierwszym użyciem rozwiń wąż i sprawdź, czy nie ma uszkodzeń mechanicznych. Podłączając do pompy, użyj odpowiednich obejm zaciskowych zapewniających szczelność połączenia przy ciśnieniu 2 barów.
Podczas pracy unikaj ostrych zagięć i załamań węża — promień gięcia nie powinien być mniejszy niż trzykrotność średnicy wewnętrznej. Nie przeciągaj węża przez ostre krawędzie bez zabezpieczenia.
Po zakończeniu pracy opróżnij wąż z wody, zwłaszcza przed okresem zimowym. Przechowuj w zwoju, w miejscu chronionym przed bezpośrednim nasłonecznieniem i mrozem. Przed schowaniem sprawdź, czy wąż jest czysty i suchy.
Regularnie kontroluj stan węża — szczególnie miejsca narażone na ścieranie i punkty połączeń. Przy widocznych pęknięciach, przetarciach czy utracie elastyczności wąż należy wymienić na nowy.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Wl...er,data zakupu 18-02-2026 08:15
Klient: Se...ik,data zakupu 07-02-2026 14:14
Klient: Ka...ki,data zakupu 05-02-2026 17:46
Klient: Re...ka,data zakupu 05-02-2026 11:50
Klient: Ma...cz,data zakupu 02-07-2025 15:48