
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:SGL-WG
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902004787664
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,60 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 29 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Wielofunkcyjne narzędzie ogrodowe łączące funkcje wideł i grabi w jednej konstrukcji. Przeznaczone do zgrabiania, chwytania i przerzucania liści, siana oraz kompostu. Wyposażone w podwójny system mocowania do trzonka.
Połączenie funkcji wideł i grabi eliminuje potrzebę używania dwóch osobnych narzędzi. Umożliwia zarówno zgrabianie rozproszonych liści, jak i ich podnoszenie oraz przerzucanie do pojemników lub na kompost.
System Klik zapewnia szybkie, bezwarunkowe założenie trzonka bez użycia narzędzi. Tradycyjny gwint umożliwia montaż na standardowych trzonkach z gwintem wewnętrznym. Kompatybilność z różnymi typami trzonków zwiększa uniwersalność użytkowania.
Sztywna konstrukcja zębów z małymi odstępami między nimi skutecznie chwyta drobne liście, igliwie i siano. Zapobiega przesypywaniu się materiału podczas podnoszenia, co skraca czas pracy.
Tworzywo sztuczne nie rdzewieje, nie wymaga konserwacji i zachowuje właściwości mechaniczne w szerokim zakresie temperatur. Można pozostawić narzędzie na zewnątrz bez ryzyka uszkodzenia przez wilgoć lub mróz.
| Model | SGL-WG |
| Producent | Schmith |
| Typ narzędzia | Widło-grabie (2 w 1) |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| System mocowania | Klik + tradycyjny gwintowany |
| Typ zębów | Sztywne, gęsto rozmieszczone |
Zalecana długość trzonka: 120-150 cm, w zależności od wzrostu użytkownika. Trzonek powinien sięgać do wysokości ramion, co zapewnia wygodną pozycję pracy bez nadmiernego pochylania się. System Klik wymaga trzonka z odpowiednim zakończeniem, tradycyjny gwint pasuje do standardowych trzonków z gwintem wewnętrznym.
Po zakończeniu pracy wystarczy spłukać narzędzie wodą i pozostawić do wyschnięcia. Nie wymaga smarowania ani impregnacji. Przed sezonem wiosennym warto sprawdzić stan mocowania i ewentualnie dokręcić połączenie z trzonkiem.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.