
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:SWSDS-MS-12/460
Stan magazynowy:
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,17 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 55 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Wiertło udarowe z uchwytem SDS PLUS do wiercenia w betonie, żelbecie i innych materiałach o dużej gęstości. Model MS-4PRO wyposażono w końcówkę z węglika spiekanego z czterema krawędziami tnącymi oraz poczwórną spiralę chromowaną.
Zastosowanie węglika spiekanego poddanego obróbce cieplnej zapewnia zachowanie właściwości skrawających przez długi okres użytkowania. Materiał ostrza jest odporny na wysokie temperatury generowane podczas pracy w twardych materiałach.
Innowacyjny kształt węglika z czterema krawędziami skrawającymi umożliwia agresywniejsze wnikanie w materiał i zapobiega zakleszczaniu się wiertła podczas napotkania prętów zbrojeniowych w żelbecie.
Cztery rowki spiralne skutecznie i szybko odprowadzają urobek z otworu, co redukuje konieczność częstego wycofywania wiertła. Warstwa chromu zwiększa odporność na ścieranie i przedłuża żywotność narzędzia.
Standardowy uchwyt stosowany w młotach udarowych i wiertarkach udarowych klasy profesjonalnej. System SDS PLUS umożliwia szybką wymianę narzędzi bez użycia dodatkowych kluczy oraz zapewnia stabilne mocowanie podczas pracy.
| Producent | SCHMITH |
| Model / Symbol | SWSDS-MS-12/460 |
| Linia produktowa | HI-TEK Messerschmith MS-4PRO |
| Średnica wiertła | 12 mm |
| Długość całkowita | 460 mm |
| Typ uchwytu | SDS PLUS |
| Materiał końcówki | Węglik spiekany |
| Liczba krawędzi tnących | 4 |
| Typ spirali | Poczwórna, chromowana |
| Jednostka sprzedaży | 1 szt. |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 szt. |
| Kod EAN | 5902004738161 |
Wiertło przeznaczone do młotów udarowych i wkrętarek udarowych wyposażonych w uchwyt SDS PLUS. Przed zakupem należy sprawdzić typ uchwytu w posiadanym elektronarzędziu – SDS PLUS to standard stosowany w urządzeniach o mocy do około 5 J energii udaru.
Przed rozpoczęciem wiercenia należy upewnić się, że wiertło jest prawidłowo osadzone w uchwycie – charakterystyczny klik potwierdza zablokowanie. Podczas pracy zaleca się stosowanie chłodzenia wodnego, szczególnie przy wierceniu głębokich otworów w betonie, co wydłuża żywotność węglika.
Po zakończeniu pracy wiertło należy oczyścić z pyłu betonowego szczotką drucianą lub sprężonym powietrzem. Rowki spiralne powinny być wolne od zaschniętego urobku, który może utrudniać odprowadzanie materiału przy kolejnym użyciu. Przechowywanie w suchym miejscu zapobiega korozji chromowanej powierzchni.
Praca przy niewielkich wibracjach, charakterystyczna dla konstrukcji MS-4PRO, zmniejsza obciążenie elektronarzędzia i redukuje zmęczenie operatora podczas długotrwałych prac wiertniczych.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.