
Dostępność:Chwilowo niedostępny — zapytaj o termin
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:G32038
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901477178351
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,10 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 14 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Wkrętak z płaską końcówką o szerokości 6 mm i całkowitej długości 125 mm, wyposażony w magnetyczny końcówkę oraz ergonomiczną rękojeść. Wykonany ze stali chromowo-wanadowej (CrV), zapewniającej odporność na zużycie i odkształcenia.
Stop stali z dodatkiem chromu i wanadu charakteryzuje się zwiększoną twardością i odpornością na ścieranie. Materiał ten zachowuje właściwości mechaniczne nawet przy intensywnym użytkowaniu, co przekłada się na dłuższą żywotność narzędzia.
Magnetyzm końcówki utrzymuje wkręt w pozycji roboczej, co ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach oraz przy montażu nad głową. Rozwiązanie to eliminuje konieczność podtrzymywania wkrętu drugą ręką na początkowym etapie wkręcania.
Dwukolorowa konstrukcja rękojeści (czarno-niebieska) zapewnia wygodny chwyt i kontrolę nad narzędziem. Profil dopasowany do dłoni redukuje zmęczenie podczas długotrwałej pracy i poprawia precyzję operacji.
Długość 125 mm stanowi kompromis między zasięgiem a zwinnością narzędzia. Taki rozmiar pozwala na pracę w ograniczonych przestrzeniach, zachowując przy tym odpowiednią dźwignię do efektywnego przekazywania momentu obrotowego.
| Model | GEKO G32038 |
| Typ końcówki | Płaska (gniazdo płaskie) |
| Szerokość końcówki | 6 mm |
| Długość całkowita | 125 mm |
| Materiał trzpienia | Stal chromowo-wanadowa (CrV) |
| Właściwości końcówki | Magnetyczna |
| Kolor rękojeści | Czarno-niebieski |
Szerokość końcówki wkrętaka powinna odpowiadać długości rowka w łbie wkręta. Końcówka 6 mm jest uniwersalnym rozmiarem, stosowanym przy wkrętach M4-M6. Zbyt wąska końcówka może uszkodzić rowek, zbyt szeroka – ześlizgnąć się i zarysować powierzchnię wokół wkręta.
Przed rozpoczęciem pracy należy sprawdzić, czy końcówka nie wykazuje śladów zużycia – ścięte lub zaokrąglone krawędzie mogą powodować wyślizgiwanie się z rowka wkręta. Podczas wkręcania należy dociskać narzędzie wzdłuż osi wkręta, unikając ustawienia pod kątem.
Po zakończeniu pracy warto oczyścić końcówkę z ewentualnych zanieczyszczeń i sprawdzić stan magnetyzmu. W przypadku osłabienia właściwości magnetycznych można zastosować ponowne namagnesowanie za pomocą magnesu neodymowego. Narzędzie należy przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł wilgoci.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Ar...yk,data zakupu 19-05-2025 12:35