Dostępność:Dostępny
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 11,99 zł
Numer katalogowy:SCH01S01080
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902004732879
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 12 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Wkrętak przeznaczony do montażu i demontażu śrub z gniazdem typu Tamper Torx. Wyposażony w grot wykonany ze stali S2 i rękojeść typu Tri-Force Grip. Magnetyzowana końcówka ułatwia pracę ze śrubami w miejscach o ograniczonym dostępie.
Narzędzie przeznaczone do prac serwisowych w branży elektronicznej, AGD oraz motoryzacyjnej. Umożliwia operowanie na śrubach zabezpieczających, stosowanych w obudowach urządzeń i podzespołach w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.