
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 15,99 zł
Numer katalogowy:YT-2541
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083925412
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:11,75 kg
Ilość elementów [szt.]:23
Jednostka:SZT
Długość [mm]:64;69;77;82;94
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 411 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Profesjonalny zestaw narzędzi do demontażu łożysk piasty koła w samochodach osobowych i dostawczych. Komplet zawiera 21 elementów dopasowanych do różnych typów piast, umożliwiających bezpieczny demontaż bez ryzyka uszkodzenia komponentów.
21 elementów obejmuje różne średnice i typy adapterów, co umożliwia pracę z szerokim spektrum modeli pojazdów bez konieczności dokupowania dodatkowych komponentów. Zestaw eliminuje problem niedopasowania narzędzia do konkretnej piasty.
Konstrukcja ściągacza rozkłada siłę równomiernie na powierzchnię łożyska, minimalizując ryzyko pęknięć, deformacji pierścienia lub uszkodzenia gniazda piasty. Odpowiednie rozłożenie nacisku chroni również gwint śruby centrującej.
Elementy wykonane ze stali narzędziowej zachowują parametry geometryczne nawet przy wielokrotnym użyciu pod dużym obciążeniem. Materiał odporny na deformacje plastyczne zapewnia powtarzalność procesu demontażu.
Zestaw obsługuje zarówno samochody osobowe, jak i lekkie pojazdy dostawcze. Różnorodność adapterów pozwala na pracę z piastami o różnych średnicach wewnętrznych i typach mocowań łożysk.
| Producent | YATO |
| Symbol katalogowy | YT-2541 |
| Liczba elementów w zestawie | 21 szt. |
| Typ narzędzia | Ściągacz łożysk piasty przedniej |
| Zakres zastosowania | Samochody osobowe i dostawcze |
| Materiał wykonania | Stal narzędziowa |
Przed rozpoczęciem pracy należy oczyścić powierzchnię piasty z zabrudzeń i sprawdzić stan gwintu śruby centrującej. Dobór odpowiedniego adaptera powinien uwzględniać średnicę wewnętrzną piasty oraz typ mocowania łożyska. Śrubę należy dokręcać stopniowo i równomiernie, kontrolując osiowanie narzędzia.
Po zakończeniu pracy elementy zestawu należy oczyścić z pozostałości smaru i zabrudzeń. Gwinty śrub warto zabezpieczyć cienką warstwą oleju, aby zapobiec korozji. Przechowywanie w dedykowanej kasecie chroni elementy przed uszkodzeniami mechanicznymi i ułatwia identyfikację brakujących komponentów.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Ma...to,data zakupu 19-06-2024 19:25