
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:75122
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083751226
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,15 kg
Jednostka:SZT
Długość [m]:25
Ilość [szt.]:1
Kolor:niebieski
Materiał:papier
Szerokość [mm]:48
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 12 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Taśma maskująca papierowa z klejem akrylowym przeznaczona do zabezpieczania powierzchni podczas prac malarskich i tynkarskich. Model 75122 charakteryzuje się odpornością na promieniowanie UV przez 14 dni, co umożliwia stosowanie na zewnątrz budynków.
Taśma zachowuje właściwości przez 14 dni ekspozycji na słońce. Parametr istotny przy pracach zewnętrznych — dłuższa odporność oznacza, że można pozostawić taśmę na powierzchni na kilka dni bez ryzyka utrudnionego usunięcia lub pozostawienia śladów kleju.
Zapewnia mocne przyczepienie do gładkich powierzchni (szkło, metal, tworzywa sztuczne, drewno lakierowane) przy jednoczesnym czystym usuwaniu. Klej akrylowy nie pozostawia resztek po oderwaniu taśmy, co eliminuje konieczność dodatkowego czyszczenia.
Taśma wytrzymuje temperatury do 60 stopni Celsjusza, co pozwala na stosowanie w pomieszczeniach ogrzewanych, przy powierzchniach nasłonecznionych lub podczas prac w ciepłych warunkach letnich bez ryzyka odklejenia.
Niewielka elastyczność ułatwia dopasowanie taśmy do lekko zaokrąglonych krawędzi i nierówności. Parametr 10% oznacza możliwość wydłużenia taśmy o jedną dziesiątą jej długości bez utraty właściwości klejących.
| Producent | VOREL |
| Model | 75122 |
| Długość rolki | 25 m |
| Szerokość taśmy | 48 mm |
| Materiał nośny | Papier |
| Typ kleju | Akrylowy |
| Kolor | Niebieski |
| Odporność na UV | 14 dni |
| Odporność termiczna | do 60°C |
| Rozciągliwość | 10% |
| Zastosowanie | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Typ powierzchni | Gładkie |
Przed naklejeniem taśmy powierzchnia powinna być sucha, czysta i odtłuszczona. Taśmę należy dociskać równomiernie po całej długości, eliminując pęcherzyki powietrza. Po zakończeniu prac taśmę usuwa się pod kątem około 45 stopni w stosunku do powierzchni, powoli i równomiernie. Usuwanie taśmy bezpośrednio po wyschnięciu farby (gdy przestała być lepka, ale nie utwardziła się całkowicie) zapewnia najczystsze krawędzie.
Szerokość 48 mm stanowi uniwersalny wymiar do większości prac remontowych. Przy maskowaniu wąskich listew wystarczą taśmy 19-25 mm. Szerokości 50-75 mm stosuje się przy zabezpieczaniu większych powierzchni lub gdy potrzebna jest szersza strefa ochronna. Taśmy powyżej 100 mm wykorzystuje się przy maskowaniu całych płaszczyzn.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: Ma...to,data zakupu 10-06-2025 19:07
Klient: Ma...to,data zakupu 27-12-2024 19:52
Klient: AP...KI,data zakupu 05-10-2024 17:11
Klient: Ma...to,data zakupu 08-05-2023 09:30
Klient: Ma...to,data zakupu 14-02-2023 20:38
Klient: Ma...ak,data zakupu 16-05-2022 08:57
Klient: Ma...ki,data zakupu 15-11-2021 13:58
Klient: to...sz,data zakupu 25-01-2021 19:43
Klient: Ma...uk,data zakupu 20-10-2020 19:17
Klient: Da...ki,data zakupu 06-09-2019 10:21
Klient: Ad...ka,data zakupu 19-03-2018 09:08