
Dostępność:Dostępny od ręki
Czas wysyłki:natychmiast
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:G37530
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901477163173
Stan produktu:Nowy, oryginalnie zapakowany
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,15 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 11 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Wiertło trójstopniowe zaprojektowane do wykonywania otworów pod złącza konfirmatowe w drewnie i materiałach drewnopochodnych. Umożliwia jednoczesne wiercenie otworu przelotowego, pogłębienia pod łeb wkręta oraz otworu prowadzącego w jednym przejściu.
Trzy stopnie robocze wiertła wykonują w jednym cyklu: otwór przelotowy (5 mm), poszerzenie pod gwint (6 mm) oraz pogłębienie pod łeb konfirmatu (7 mm). Eliminuje to konieczność zmiany narzędzi podczas montażu mebli.
Gładki trzpień cylindryczny zapewnia kompatybilność ze standardowymi uchwytami wiertarskimi o średnicy 5-6 mm. Pasuje do wiertarek ręcznych, wkrętarek akumulatorowych oraz wiertarek stołowych.
Efektywna długość wiercenia pozwala na wykonanie otworów w standardowych płytach meblowych o grubości do 18-25 mm z odpowiednim zapasem na precyzyjne pozycjonowanie.
Geometria ostrzy dostosowana do materiałów drewnianych i drewnopochodnych: płyta wiórowa, MDF, sklejka, drewno lite. Nie nadaje się do metalu, betonu czy tworzyw sztucznych.
| Model | G37530 |
| Producent | GEKO |
| Typ wiertła | Trójstopniowe do konfirmatów |
| Średnica robocza | 5 mm |
| Zakres średnic stopni | 5-7 mm |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość robocza | 60-70 mm |
| Typ uchwytu | Cylindryczny |
| Materiały obrabiane | Drewno, płyty meblowe, materiały drewnopochodne |
Przed rozpoczęciem wiercenia należy zaznaczyć punkty montażowe zgodnie z szablonem lub instrukcją montażu mebla. Wiertło należy zamocować w uchwycie wiertarki na głębokość minimum 15-20 mm, aby zapewnić stabilność podczas pracy. Zalecana prędkość obrotowa: 800-1200 obr/min dla płyt wiórowych, 600-900 obr/min dla drewna litego.
Wiercenie należy wykonywać prostopadle do powierzchni materiału, zachowując stały, umiarkowany docisk. Zbyt duży nacisk może spowodować przegrzanie wiertła lub wykruszenie materiału wokół otworu. Po przejściu przez materiał wycofać wiertło przy włączonym silniku, aby zapobiec zablokowaniu w otworze.
Po zakończeniu pracy oczyścić wiertło z wiórów i pyłu za pomocą szczotki lub sprężonego powietrza. Regularne czyszczenie rowków wiórowych zapobiega ich zapychaniu i przedłuża żywotność narzędzia. Przechowywać w suchym miejscu, zabezpieczonym przed uszkodzeniami mechanicznymi ostrzy.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.