
Dostępność:Dostępny u producenta — wysyłka w 3 dni
Czas wysyłki:3 dni
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:YT-25660
Stan magazynowy:
Kod EAN:5906083080739
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,12 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 10 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Wkrętak płaski z trzpieniem stalowym CrV 6150 o długości roboczej 200 mm i szerokości grotu 6 mm. Narzędzie uniwersalne do pracy z śrubami płaskimi w zastosowaniach warsztatowych, montażowych i serwisowych.
Stal chromowo-wanadowa CrV 6150 zapewnia zwiększoną twardość i odporność na skręcanie. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na zużycie mechaniczne, co przekłada się na długotrwałą pracę bez deformacji grotu.
Magnetyczny grot ułatwia trzymanie śrub podczas montażu, szczególnie w miejscach o ograniczonym dostępie. Szerokość 6 mm odpowiada standardowym śrubom płaskim stosowanym w instalacjach elektrycznych i mechanicznych.
Uchwyt wykonany z polipropylenu zapewnia ergonomiczny chwyt i odporność na ślizganie podczas pracy. Materiał PP charakteryzuje się odpornością na oleje i chemikalia warsztatowe.
Satynowa obróbka powierzchni trzpienia zwiększa odporność na korozję i ułatwia utrzymanie narzędzia w czystości. Matowe wykończenie redukuje odblaski podczas pracy w dobrze oświetlonych miejscach.
| Model | YT-25660 |
| Marka | YATO |
| Typ wkrętaka | Płaski |
| Szerokość grotu | 6 mm |
| Długość robocza trzpienia | 200 mm |
| Materiał trzpienia | Stal CrV 6150 |
| Grot | Namagnesowany |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Wykończenie powierzchni | Satynowe |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Grot o szerokości 6 mm powinien wypełniać rowek śruby na co najmniej 75% jego szerokości. Zbyt wąski grot może uszkodzić rowek, a zbyt szeroki – zarysować powierzchnię wokół śruby. Długość robocza 200 mm umożliwia pracę w głębszych gniazdach i przestrzeniach montażowych.
Właściwości magnetyczne grotu mogą osłabiać się przy kontakcie z wysokimi temperaturami powyżej 80°C oraz silnymi uderzeniami. Unikanie upuszczania narzędzia i przechowywanie z dala od źródeł ciepła przedłuża funkcjonalność magnetyczną.
Po zakończeniu pracy należy usunąć zanieczyszczenia z trzpienia suchą szmatką. W przypadku kontaktu z substancjami korozyjnymi zaleca się przetarcie olejem konserwacyjnym. Przechowywanie w suchym miejscu zapobiega korozji mimo satynowego wykończenia.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.