
Dostępność:Chwilowo niedostępny — zapytaj o termin
Koszt wysyłki:od 13,99 zł
Numer katalogowy:SWSSL-6/150
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902004711355
Gwarancja:24 miesiące konsumenckiej ochrony
Waga:0,17 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 46 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Wkrętak ślusarski z funkcją młotka to narzędzie przeznaczone do prac wymagających zarówno wkręcania, jak i podbijania elementów. Stalowa skuwka na końcu rękojeści pozwala na uderzanie młotkiem bez ryzyka uszkodzenia narzędzia. Model SWSSL-6/150 wyposażony w grot ze stali S2 i magnetyczne zakończenie zapewnia precyzję montażu w warunkach warsztatowych.
Stal S2 to stop chromowo-wanadowy o podwyższonej twardości (ok. 58-60 HRC), odporny na skręcanie i ścieranie. Magnetyczne zakończenie ułatwia trzymanie wkręta podczas montażu w trudno dostępnych miejscach, eliminując potrzebę przytrzymywania elementu drugą ręką.
Metalowe zakończenie rękojeści pozwala na uderzanie młotkiem bez ryzyka pęknięcia lub odkształcenia narzędzia. Rozwiązanie przydatne przy rozłączaniu zablokowanych połączeń lub montażu elementów wymagających lekkiego podbicia.
Antypoślizgowa powierzchnia rękojeści zapewnia pewny chwyt nawet w rękawicach roboczych lub przy kontakcie z olejami. Materiał odporny na smary i rozpuszczalniki utrzymuje właściwości użytkowe w środowisku warsztatowym.
Wzmocniony grot i trwała rękojeść zapewniają długą żywotność narzędzia przy codziennym użytkowaniu w warunkach mechanicznych. Połączenie grotu z rękojeścią zabezpieczone przed obluzowaniem.
| Producent | SCHMITH |
| Model | SWSSL-6/150 |
| Typ grotu | Płaski (Slotted) |
| Rozmiar grotu | SL 6 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Materiał grotu | Stal S2 (chromowo-wanadowa) |
| Właściwości grotu | Magnetyczny |
| Typ rękojeści | Ergonomiczna, antypoślizgowa |
| Zakończenie rękojeści | Stalowa skuwka do podbijania |
| Odporność rękojeści | Smary, oleje, rozpuszczalniki |
| Jednostka sprzedaży | 1 szt. |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt. |
| Kod EAN | 5902004711355 |
Oznaczenie SL 6 określa szerokość grotu w milimetrach. Grot powinien wypełniać szczelinę wkręta na całej szerokości, aby uniknąć wyślizgiwania i uszkodzenia głowicy. Zbyt wąski grot może zniszczyć szczelinę, zbyt szeroki nie wejdzie poprawnie w rowek. Dla wkrętów standardowych M4-M5 stosuje się groty SL 5-6.
Przed użyciem należy sprawdzić stan grotu — zaokrąglone lub wyszczerbione krawędzie zmniejszają skuteczność i mogą uszkodzić wkręt. Magnetyczne zakończenie utrzymuje właściwości przy regularnym czyszczeniu z wiórów metalowych i pyłu.
Po pracy w kontakcie z substancjami chemicznymi warto przetrzeć rękojeść suchą szmatką. Grot należy okresowo oczyścić z osadów i lekko naoliwić, aby zapobiec korozji. Skuwkę metalową można używać z młotkiem o masie do 500 g — silniejsze uderzenia mogą spowodować odkształcenie rękojeści.
Narzędzie należy przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w organizerze narzędziowym, aby uniknąć mechanicznych uszkodzeń grotu. Nie należy używać wkrętaka jako dłuta lub przecinaka — może to trwale uszkodzić końcówkę roboczą.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.
Klient: An...ki,data zakupu 16-05-2022 09:15